X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

پلان های روزانه

هر کسی بازیگر نقش اول زندگی خود است، من می خواهم زندگی را کارگردانی کنم

فیلم کوتاه برای جام جهانی 2014

ده روز قبل از عید تماسی گرفته شد از یک شرکت فیلمسازی خارجی و دعوت کردن برای ساخت فیلمی کوتاه برای جام جهانی 2014. ایدۀ فیلم اینه که 32 فیلمساز از 32 کشوری که در جام جهانی حضور دارن هر کدوم یه فیلم 90 ثانیه ای بسازن که توپ جام جهانی از کشورشون عبور کنه تا برسه به برزیل.


من قبول کردم و چون وقت خیلی کمی داشتم (باید نسخۀ اولیه تا 13 فروردین تحویل میشد)، طرحی رو نوشتم که به بهترین شکل ممکن بتونیم از این 90 ثانیه استفاده کنیم.


نسخۀ اولیۀ فیلم رو سر وقت آماده کردم و فرستادم که تایید شد. فیلم نهایی همزمان با جام جهانی اکران میشه و اگر بشه لینک داونلودش رو حتماً اینجا می ذارم که ببینین.


به غیر از این فیلم، یه پروژۀ دیگه هم برای جام جهانی پیشنهاد شده که یک فیلم بلند سینمایی هست و توسط یه کمپانی فیلمسازی آلمانی پیشنهاد شده. اون فیلم خط داستانی جالبی داره و در 6 کشور افغانستان، ایران، ترکیه، یونان، آلمان و برزیل فیلمبرداری میشه. تصویربرداری این فیلم (با بازیگر اصلی ثابتی از آلمان) همزمان با جام جهانی برزیل در ریو دوژانیرو شروع میشه و فکر می کنم اواخر تابستون 93 نوبت به ما برسه که قسمت خودمون رو در ایران تولید کنیم.


البته کارهای مربوط به دریافت مجوزهای قانونی برای تصویربرداری و درخواست ویزای خبرنگاری برای گروه خارجی کاریه که باید از اوایل تابستون شروع کنیم.

تاریخ ارسال: یکشنبه 17 فروردین 1393 ساعت 14:40 | نویسنده: حسام دهقانی | چاپ مطلب